DateEventČas/Výsledok
2019-10-06 10:00:356. októbra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok A — Fortuna Kežmarok B12 - 6
2019-10-13 10:00:0513. októbra 2019 MŠK Slavoj Sp. Belá A — ŠKST Spišský Štvrtok A4 - 14
2019-10-20 10:00:5920. októbra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok A — STO Poprad Veľká A8 - 10
2019-10-27 10:00:1327. októbra 2019 TJ Sp.St.Ves-Lesnica A — ŠKST Spišský Štvrtok A5 - 13
2019-11-10 10:00:5610. novembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok A — ŠKST Spišské Vlachy A9 - 9
2019-11-17 10:00:3717. novembra 2019 STO Letanovce A — ŠKST Spišský Štvrtok A 10:00:3710:00
2019-11-24 10:00:3424. novembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok A — ŠK Veterán Poprad A 10:00:3410:00
2019-12-01 10:00:281. decembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok A — TJ STO Slovenská Ves A 10:00:2810:00
2019-12-07 17:00:187. decembra 2019 TJ Javorinka Levoča A — ŠKST Spišský Štvrtok A 17:00:1817:00
2019-12-15 10:00:3515. decembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok A — STK Gemerská Poloma A 10:00:3510:00
2019-12-22 10:00:1222. decembra 2019 STK Severka Kežmarok A — ŠKST Spišský Štvrtok A 10:00:1210:00
DateEventČas/Výsledok
2019-10-05 17:00:415. októbra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok B — TJ Požiarnik Rakúsy A6 - 12
2019-10-12 17:00:3112. októbra 2019 TJ Spišský Štiavnik A — ŠKST Spišský Štvrtok B15 - 3
2019-10-19 17:00:5519. októbra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok B — TJ Sokol Jakubany A8 - 10
2019-10-27 10:00:4027. októbra 2019 TJ Sp.St.Ves-Lesnica B — ŠKST Spišský Štvrtok B13 - 5
2019-11-10 10:00:5410. novembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok B — STO Spišské Bystré A4 - 14
2019-11-17 10:00:2717. novembra 2019 Fortuna Kežmarok C — ŠKST Spišský Štvrtok B 10:00:2710:00
2019-11-23 17:00:4423. novembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok B — STO Švábovce A 17:00:4417:00
2019-11-30 17:00:4330. novembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok B — TJ STO Slovenská Ves B 17:00:4317:00
2019-12-07 17:00:237. decembra 2019 ŠK Veterán Poprad B — ŠKST Spišský Štvrtok B 17:00:2317:00
2019-12-14 17:00:2214. decembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok B — STK Nová Lesná A 17:00:2217:00
2019-12-21 17:00:1221. decembra 2019 St. Ľubovňa/Jakubany B — ŠKST Spišský Štvrtok B 17:00:1217:00
DateEventČas/Výsledok
2019-10-06 10:00:556. októbra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok C — STK Severka Kežmarok C4 - 14
2019-10-20 10:00:4720. októbra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok C — MŠK Spišská Belá B8 - 10
2019-10-26 17:00:1026. októbra 2019 STO Vyšné Ružbachy A — ŠKST Spišský Štvrtok C12 - 6
2019-11-10 10:00:0710. novembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok C — STO Spišské Bystré B4 - 14
2019-11-17 10:00:3717. novembra 2019 STK Severka Kežmarok B — ŠKST Spišský Štvrtok C 10:00:3710:00
2019-11-24 10:00:5124. novembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok C — PPC Fortuna Kežmarok D 10:00:5110:00
2019-11-30 17:00:2930. novembra 2019 TJ Spišský Štiavnik B — ŠKST Spišský Štvrtok C 17:00:2917:00
2019-12-07 17:00:217. decembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok C — ŠK Veterán Poprad C 17:00:2117:00
2019-12-15 10:00:3715. decembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok C — TJ Javorinka Levoča B 10:00:3710:00
2019-12-22 10:00:1822. decembra 2019 STK Stará Lesná A — ŠKST Spišský Štvrtok C 10:00:1810:00
DateEventČas/Výsledok
2019-10-05 17:00:555. októbra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok D — Obec Spišská Teplica A16 - 2
2019-10-13 10:00:3913. októbra 2019 MŠK Adento Svit A — ŠKST Spišský Štvrtok D14 - 4
2019-10-19 17:00:2719. októbra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok D — TJ Sokol Jakubany B14 - 4
2019-10-27 10:00:0327. októbra 2019 STK Severka Kežmarok D — ŠKST Spišský Štvrtok D10 - 8
2019-11-09 17:00:009. novembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok D — STO Spišské Bystré C12 - 6
2019-11-17 14:00:0717. novembra 2019 STO Spišské Bystré D — ŠKST Spišský Štvrtok D 14:00:0714:00
2019-11-30 17:00:4230. novembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok D — STK Plaveč A 17:00:4217:00
2019-12-07 17:00:277. decembra 2019 ŠK Veterán Poprad D — ŠKST Spišský Štvrtok D 17:00:2717:00
2019-12-14 17:00:1014. decembra 2019 ŠKST Spišský Štvrtok D — Sp. St. Ves-Lesnica C 17:00:1017:00
2019-12-22 10:00:5522. decembra 2019 TJ Spišský Štiavnik C — ŠKST Spišský Štvrtok D 10:00:5510:00